.

.

Zgmaxcl DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни околу целосна вежба елен и цвеќиња дијамантски точки со голема големина дневна соба кујна украси wallид 55,1 x 19,7 инч

Zgmaxcl DIY дијамантски комплети за сликање за возрасни околу целосна вежба елен и цвеќиња дијамантски точки со голема големина

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

【5d голема големина】 ZGMax Cl 5d Големото сликарство со дијаманти е луксузна декорација Визуелно уживање, целото искуство за создавање уметност е полно со забава, избор да не се пропушти. 【26 аспекти Иновации】 Новата генерација на магичен круг дијамант, 26 аспекти иновации, 360 степени рефракција Дијамант чиста боја, тркалезни дијаманти за сликање на дијаманти, ја покриваат целата слика за сликање на дијаманти и го прават платното повеќе сјај, отпорност на оксидација, отпорност на зрачење, долго време Не избледени. 【Радост на животот】 willе се подобри во соработката на родител-дете во едукација кога ќе ја завршите оваа слика за дијаманти со вашето дете. Сликарството со дијаманти со DIY со семејства или пријатели, може да го намали стресот, како Божиќен подарок, подарок за венчавки, подарок за роденден, сегашност на сите големи денови. Сликањето со дијаманти може да се обеси во спалната соба, трпезаријата, кујната, студијата, домот, канцеларијата, хотелот, бар и многу повеќе. 【HD Canvas】 5 D Diamond Art комплети е не-безобразно платно, високо чисто печатење масло платно има дури и текстура, може да се врати брзо откако ќе се навива. 【После услугата】 Секој комплет за уметност со дијаманти доаѓа со повеќе дополнителни вежби за дијаманти отколку што ви требаат. Ние нудиме бесплатна услуга за дијаманти за повторно испраќање.

Други карактеристики

Најдобри понуди