.

.

Bira 3 Inch Elk Head Gever Action Action Craft Panch, Божиќен удар за хартија за изработка на картички за книги

Bira 3 Inch Elk Head Gever Action Action Craft Panch, Божиќен удар за хартија за изработка на картички за книги

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

Димензија на пробивање : 1 1/2 "x 2 15/16" (3,81 x 7,46 см), 3 "измерени дијагонално Мерки за удар : 6" x 4 1/4 "x 3 1/4". Компактен и лесен за употреба за проекти за изработка на хартија, училиште, дом, белешки, картички, украси и кој било занает за хартија. Ударот може да се заостри со удирање низ алуминиумска фолија или подмачкана со удирање низ восочна хартија. За најдобри резултати, користете на 65 lb. залихи на картички и пониски. Загарантирано 100% задоволство, набавка без ризик. Опис : Овој занаетчиски удар е одличен за употреба со уметност и занаетчии, белешки, картички и многу повеќе. Мерки за пробивање : 6 "x 4 1/4" x 3 1/4 "Бојата на производот може да варира малку од сликата на фотографии. Пакетот вклучува : 1x 3 инчи занаетчиска форма на главата.

Други карактеристики

Најдобри понуди