.

.

Decoupage A4 Multi

Decoupage A4 Multi

DEN 84.16

Количина на стоки
Тековен

Креативност - Создадете и преклопете ги вашите дизајни и применете ги на кој било број на проекти, како што се покани, постери, картички, украси за домови и многу повеќе Одлично за испраќање расположенија на картички и додавање на сеќавања на белешки. Идеално - оваа декопаж е погодна за почетници бидејќи тие се лесни за следење и градење. Ефективно : Благодарение на тродимензионалниот ефект, се чини дека овие часови се користени на него. Направете ги вашите најблиски незаборавни. Разновидни - овие прилагодливи дизајни можат да бидат вклучени во комплицирани проекти кои се погодни за вашите празнични проекти и креации. Содржина - Секој дизајн доаѓа со неколку дизајни што можете да ги користите индивидуално или заедно. Овој сет содржи слатки животни во снегот, вклучувајќи празнична лисица и мечка. Направете ги вашите картички да пукнат со нови дизајни од Анита! Без разлика дали сакате да бидете модерни или традиционални овој Божиќ, постои дизајн на декопаж за секоја тема.

Други карактеристики

Најдобри понуди