.

.

Baofali 2 парчиња starвезда, кругови за печат на пена сива пена марки пластична суво пена за пена, исечена и сува пена за печат на пена за скулптури, моделирање, DIY уметност

Baofali 2 парчиња starвезда, кругови за печат на пена сива пена марки пластична суво пена за пена, исечена и сува пена за печат

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

✨ [Блокови за пена што може да се користи за повторно употреблирање] - 2 парчиња/сет на сиви пени за печат во пакетот со 1 парчиња круг 1 парчиња starвездички големи пена за печат (со , , starвезда) Севкупна големина : 11,5x146x2cm/4,5x5,75x0.78inch, мала рунда, мала рунда, мала рунда, мала рунда , Големина на starвездата : 8.125inch за DIY сноп -книги за занаетчиска уметност за занаетчиски материјали за занаетчиство може лесно да ги исполни вашите барања за дневна употреба и замена за проекти за уметност и ракотворби. ✨ [Лесно да се создаде алатка за занаети со рака] - Овие блокови за печење пена можат лесно да копираат секаков гумен печат или ставка за животниот стил со шема за испакнатоста и подлогата за печат на пена се практични алатки во нашиот секојдневен живот, кои се идеални за разни уметнички и занаетчиски проекти , како што се рачно изработени креации, гроздобер прирачници, занаетчиски проекти за занаетчиски производи. ✨ [Широки употреби] - Забележувањето на блоковите од пена се погодни за правење најразлични интересни марки и занаети, кои можат да ви помогнат да направите реплики на обрасци на ткаенини, џемпери, резби од дрво, занаетчиски проекти за занаетчиски производи, фото рамки, гроздобер ламби, кат душеци и повеќе. ✨ [Употреба без напор на работа] - Влошките за печење пена се лесни за употреба, само треба да ја загреете површината со алатка за воздух, а потоа брзо притиснете ја омекнатата страна во површината за да се копира и да ја оставите 5 до 10 секунди, водејќи сметка Да не го тресете или да го преместите за време на чекањето, конечно насликајте ги боите што ви се допаѓаат на печатената страна и покријте ја хартијата со печати за печат. ✨ [100% гаранција за задоволство] - Имаме апсолутна доверба во нашите производи. Ние ќе обезбедиме високо квалитетни артикли, обезбедувајќи задоволство на клиентите. Ве молиме контактирајте не ако има некој квалитет на квалитетот на нашиот производ или не сте задоволни со вашата набавка во нашата продавница. Ние сме тука цело време. Повторно употребливи блокови за пена за измет за белешка за занаетчиски фото албум картичка и покана картичка за картички за картички, втиснување. Затегнувањето на блоковите од пена можат лесно да копираат секаков гумен печат или ставка за живот со шема, тие можат да бидат обоени и запечатени според вашиот избор, заштеда на време и напор.

Други карактеристики

Најдобри понуди