.

.

Sewacc 10pcs Деца одговараат сјајни ленти за мијалник, цртани налепници за цртани филмови, маскирање лента декоративна лента за маскирање, маскирање лента за маскирање,

Sewacc 10pcs Деца одговараат сјајни ленти за мијалник, цртани налепници за цртани филмови, маскирање лента декоративна лента за маскирање,

DEN 142.72

Количина на стоки
Тековен

Божиќен декор : Добро изработено со врвен квалитет на ваши хартија, повторна употреба и повторно позиционо помагање да ги направите вашите убави завиткани подароци посоодветни со прекрасни дизајни Налепници за сјај : Направете забавни и симпатични персонализирани картички за вашето семејство и пријатели. Детски украси : Декорирајте ја хартијата за завиткување за да го направите вашиот подарок да изгледа поисклучен. Лента за записи за запишување DIY : Различни обрасци на располагање за полнење за држачот на бирото за предучилишна возраст или гроздобер винил диспензер. Декоративно : Различни обрасци достапни за полнење за држачот на бирото од предучилишна возраст или гроздобер винил -диспензер. Украсете ја хартијата за завиткување за да го направите вашиот подарок да изгледа поискрено. Список на пакети 10 x Карактеристики на ленти - Големина : 300x0.1cm налепници за сјај. - Користете : лентата е одличен начин за обликување на компјутерски монитори, тастатури, завиткани пенкала и моливи и истакнете ги овие важни датуми во вашиот планер. Обидете се да се поставите на вашата количка денес и да добиете креативен комплет за деца. - Материјал : Лепичка за лепило. - Боја : Како што е прикажано лентата за украсување. - Украсете ја хартијата за завиткување за да го направите вашиот подарок да изгледа повеќе исклучителни налепници за печење. - Лесно да се формира жична лента, совршена за белешка, занаетчиство, завиткување на подароци, канцелариски материјал, цветни аранжмани, украси за домови и украс за обвивки за подароци. - Совршен за белешка, уметнички занаети, пакување и производи за хартија Декоративни занаетчиски ленти.

Други карактеристики

Најдобри понуди