.

.

Занаетчиски жици | 1,5мм кружен оригинален кожен жица за кожни жици за накит што прави ѓердани, нараквици кумихимо плетенки занаетчиски занаети и хоби проекти

Занаетчиски жици | 1,5мм кружен оригинален кожен жица за кожни жици за накит што прави ѓердани, нараквици кумихимо плетенки занаетчиски занаети

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

1,5мм тркалезен кожен кабел Мет Заврши Кожен кабел е спакуван на пластична количка што се намалува завиткано со силика гел за да се заштити од влага. 1 ролна = 20 метри. Рачно изработено кожен кабел, 100% оригинална кожа може да се тестира во лабораторијата. Затемнета кожа од зеленчук, хемикалии што се користат за животната средина за да ја завршат кожата. Забележете дека овие жици се рачно изработени и бојата што ја добивате може малку да варира од сликата. Кожен кабел е одлично за накит, нараквици, ѓердани, чакер, плетенка, монистра, афери, додатоци за коса, занаети за DIY, обвивки за рачки и хоби -проекти. 1,5мм тркалезен кожен кабел Мет Заврши. Кожен кабел е спакуван на пластична количка што се намалува завиткано со силика гел за да се заштити од влага. 1 ролна = 20 метри. Рачно изработено кожен кабел, 100% оригинална кожа може да се тестира во лабораторијата. Затемнета кожа од зеленчук, хемикалии што се користат за животната средина за да ја завршат кожата. Забележете дека овие жици се рачно изработени и бојата што ја добивате може малку да варира од сликата. Кожен кабел е одлично за накит, нараквици, ѓердани, чакер, плетенка, монистра, афери, додатоци за коса, занаети за DIY, обвивки за рачки и хоби -проекти. Бренд : занаетчиски жици : 100% оригинален кожен кабел, рачно изработена, тркалезна кожна кабел : Округ / Дебелина : 1,5ммкватентност : 1 ролна = 20 метри, приближни 21,87 јарди во лажица.

Други карактеристики

Најдобри понуди