.

.

Преплетувачки срца Американски државно знаме на Аризона Декоративни комплети за сликање на дијаманти Смешно 5д DIY целосна вежба дијамантски точки слики дома декор

Преплетувачки срца Американски државно знаме на Аризона Декоративни комплети за сликање на дијаманти Смешно 5д DIY целосна вежба дијамантски

DEN 447.84

Количина на стоки
Тековен

Комплетите за сликање со дијаманти вклучуваат 1 Пенка за вежбање на Фулкром + 1 Диск за вежбање + 1 парче кал за дупчење Дијамантното сликарство е изработено од висококвалитетно платно, кое е издржливо и не е лесно да се избледи. Нашите лесни за следење на упатствата ја прават дијамантската уметност едноставна за секој да започне со дијамантско сликарство, без разлика дали сте почетник или експерт. Ослободете го стресот и вознемиреноста со оваа боја по број за возрасни смирувачка и терапевтска активност што ви помага да постигнете состојба на умност. Без разлика дали купувате за себе или за некој близок, комплетите за сликање со дијаманти за возрасни прават совршен подарок за ентузијасти за уметност и занаети. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со нашите производи.

Други карактеристики

Најдобри понуди