.

.

Лента за миење садови со диспензери, сребрена и торта лента за миење за списание, занаети за DIY, планери, белешки за книги, уметнички проекти на планери, долги 5 мм шир

Лента за миење садови со диспензери, сребрена и торта лента за миење за списание, занаети за DIY, планери, белешки за книги, уметнички

DEN 223.84

Количина на стоки
Тековен

Комплетот за ленти за Washi е опремен со диспензери, што е поповолно за складирање и употреба на ленти и го прави вашето создавање поефикасно Подолга должина : Должината на секоја ролна е 32,8 стапки (10м), што е многу подолго од повеќето комплети на ленти, што ќе ви даде поголема слобода да бидете креативни и да се забавувате со создавање!. Сребрена и торта сет за ленти за миење садови : Сребрени високи потпетици лента за миење садови, сребрени ленти за мијалник, лента за миење торта, колачиња лента за миење садови, лента за миење кафе, лента за миење чај со диспензери. Сребрената фолија не се држи со лепило за поддршка и таму е Нема потреба од заштитен филм за заштита на сребрената фолија и е лесно да се користи како обична лента. Употреба : Washi Tape за списание, рамки за фотографии, фото албуми, фото -хартија, училишни материјали, канцелариски материјал, завиткување на подароци, правење картички за благодарност, роденденски картички, Божиќни картички, Велигден и други картички за одмор, DIY Decorative и Craft Supplies. Одлични перформанси : Хартијата е направена од природна пулпа. Поддршката е умерено леплива, добро се придржува кон хартиени и занаетчиски проекти и може да се отстрани. Можете да го прилагодите, да се репозиционирате и да се лепите без никаков леплив остаток. Комплетот за ленти за Washi е опремен со диспензери, што е поповолно за складирање и употреба на ленти и го прави вашето создавање поефикасно. Подолга должина : Должината на секоја ролна е 32,8 стапки (10м), што е многу подолго од повеќето комплети на ленти, што ќе ви даде поголема слобода да бидете креативни и да се забавувате со создавање!.

Други карактеристики

Најдобри понуди