.

.

Opwele природен камен агати кристални кварци тиркиси приврзоци DIY за обетки од ѓердан или правење накит

Opwele природен камен агати кристални кварци тиркиси приврзоци DIY за обетки од ѓердан или правење накит

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Широка примена : Совршено за правење накит за DIY и занаети со раце Можете да ги користите за да направите нараквици, ѓердани, обетки, глуждови или други занаети со рака!. Додатоци за правење накит, можете да го најдете шармот што ви е потребен за да направите креативни, значајни подароци за DIY за вашите пријатели, семејство и најблиски. Ако им го давате на пријателите и семејството како подарок за роденден, вашиот занаетчиски занает ќе ги натера да се движат и да импресионираат. Нудејќи различни опции, полни со посебно значење, создавање креативен, софистициран и класичен само-дизајниран накит за вас. Широка примена : Совршено за правење накит за DIY и занаети со раце. Можете да ги користите за да направите нараквици, ѓердани, обетки, глуждови или други занаети со рака! Додатоци за правење накит, можете да го најдете шармот што ви е потребно за да направите креативни, значајни подароци за DIY за вашите пријатели, семејство и најблиски. Доколку им го дадете на пријателите и семејството како подарок за роденден, вашиот занает ќе ги натера да се движат и да се движат и импресионираат.

Други карактеристики

Најдобри понуди