.

.

McEal 150 парчиња сончоглед запечатување восочни мониста, комплет за восок, восочен заптивки

McEal 150 парчиња сончоглед запечатување восочни мониста, комплет за восок, восочен заптивки

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

? Галакси : 6 комбинација на бои ? Пакетот вклучува : 150 парчиња сончоглед восок мониста, 1 потопла од руда, 1 восок заптивка лажица околу 1,3инчи (33мм) диа со цврста дрвена рачка, чај од 10 парчиња. Дополнителна лажица заптивка за восок : Восок лажица може да се одржи до максимални 15 парчиња сончогледни восочни мониста одеднаш, за да можете да измешате восок мониста со повеќе бои за да создадете уникатни комбинации. Восокот за восок од кормило може да ја ослободи раката од држење на лажицата. ? Идеален подарок : Сите додатоци во овој комплет се добро спакувани во кутија за подароци, идеални како празник или роденденски подарок за вашите пријатели и семејство! ? Галакси : 6 комбинација на бои. ? Пакетот вклучува : 150 парчиња сончоглед восок мониста, 1 потопла од руда, 1 восок заптивка лажица околу 1,3инчи (33мм) диа со цврста дрвена рачка, чај од 10 парчиња. Дополнителна лажица заптивка за восок : Восок лажица може да се одржи до максимални 15 парчиња сончогледни восочни мониста одеднаш, за да можете да измешате восок мониста со повеќе бои за да создадете уникатни комбинации.

Други карактеристики

Најдобри понуди