.

.

Интар DIY 5D комплети за сликање со дијаманти со голема големина Златна Гроув Кристал Везење дневна соба Декор 59.1x23.6 инчи

Интар DIY 5D комплети за сликање со дијаманти со голема големина Златна Гроув Кристал Везење дневна соба Декор 59.1x23.6 инчи

DEN 735.84

Количина на стоки
Тековен

【Голема големина】 5Д со голема големина на сликарство со голема големина значи појасни обрасци и поживописни детали Шарена и тродимензионална, поубава од вез на вкрстено бод. Willе уживате во задоволството од правењето. Искусете го чувството да се биде уметнички сликар. 【Плеска! 26 аспекти】 тркалезен дијамант го олеснува и помалку фрустрираниот процес на сликање на дијаманти. Уникатната занаетчија го прави да има повеќе аспекти од другите дијаманти. 26 -те аспекти сјаат, што ја прави целата слика поживописна и поубава. 【Сподели го! 】 Завршувањето на DIY Diamond Art е процес на прилагодување на себе и споделете среќно време со вашите пријатели. Може да го намали стресот, да доживее чувство на достигнување. Willе се подобри во соработката на родител-дете во образованието кога ќе ја завршите оваа дијамантска слика со вашето дете. 【Еко-пријателски платно】】 instarry diamond art комплети е високо чисто печатење платно, нетоксично, водоотпорно, заштитено со животната средина, не е лесен за склоп. Целосна вежба, специјална лепак со висока вискозност. Дијамантот цврсто се држи и нема да падне. 【Квалитетна услуга】 Ние нудиме бесплатна услуга за дијаманти за повторно испраќање. Не треба да се грижите за недостатокот на дијаманти. Завршеното сликарство со дијаманти може да се зачува со децении како ново. Погоден за украсување дома, спална соба, канцеларија, бар. И тоа е добар подарок за роденден и фестивали. 1* Дијамантски сликарство и комплет за дијаманти и пинцети. 2* Алатки (пенкало за дијаманти, фиока за дијаманти, цврст лепак). Област за залепување : Целосна вежба. Облик : Тркалезен дијамант. Материјал : 5Д смола дијамант, платно. П : Дали треба да подготвам други алатки?. О : Производот ги содржи сите алатки и материјали што ви се потребни. Само треба да уживате во тоа. П : Тркалезен или квадратен дијамант? Дали е ова делумно или целосно подрачје за залепување?. О : Тркалезен дијамант и убаво е! Тоа е целосно сликање со дијаманти за залепување.

Други карактеристики

Најдобри понуди