.

.

Sunsunstar 12 обоени декоративни ленти за маскирање одлични за уметност и занаетчиство, етикетирање и кодирање во боја, поставете ги лентите за сликање во боја занаетчис

Sunsunstar 12 обоени декоративни ленти за маскирање одлични за уметност и занаетчиство, етикетирање и кодирање во боја, поставете ги лентите за

DEN 255.84

Количина на стоки
Тековен

★ 【Материјал】 Направен од дрвен материјал, недовршени украси од парче од дрво во 5 форма : пилиња, јајца, зајаци, пилиња со скршено јајце, зајаче од свиткање Овие исечоци се во природна боја на дрво, подготвени да бидат обоени или насликани до вашите Креативна имагинација. Може да уживате во забавата за вкрстено сликарство со вашите пријатели и семејство!. ★ 【Димензии】 Приближна големина на производот : 3,15 "во должина, 1,7" - 2,95 "во ширина и 0,098" во дебелина. Виси приближна големина 13 '. ★ 【Апликација】 Овие симпатични украси од дрво можат да се користат како забави за забави, картички за детски забави, ознаки за подароци, ознаки за имиња, распрскувач на табели, идеално за клуч за клучеви, роденденски табли, правење картички, правење знаци, сноп -книги, сликарство од дрво и занаетчиски проекти Овој сет на вредност е совршен подарок за скоро секој, вклучувајќи тинејџери, деца, семејство и пријатели. ★ 【Количина】 Пакетот вклучува 25 парчиња недовршени цврсти дрвени во 5 форма и 13 'јута низа за канап за виси. ★ 【Услуга за клиенти】 Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. Наскоро ќе им се обратиме на вашите прашања. Ви благодариме за можноста. ★ 【Материјал】 Направен од дрвен материјал, недовршени украси од парче од дрво во 5 форма : пилиња, јајца, зајаци, пилиња со скршено јајце, зајаче од свиткање. Овие исечоци се во природна боја на дрво, подготвени да бидат обоени или насликани до вашите Креативна имагинација. Може да уживате во забавата за вкрстено сликарство со вашите пријатели и семејство!. ★ 【Димензии】 Приближна големина на производот : 3,15 "во должина, 1,7" - 2,95 "во ширина и 0,098" во дебелина. Виси приближна големина 13 '. ★ 【Апликација】 Овие симпатични украси од дрво можат да се користат како забави за забави, картички за детски забави, ознаки за подароци, ознаки за имиња, распрскувач на табели, идеално за клуч за клучеви, роденденски табли, правење картички, правење знаци, сноп -книги, сликарство од дрво и занаетчиски проекти Овој сет на вредност е совршен подарок за скоро секој, вклучувајќи тинејџери, деца, семејство и пријатели.

Други карактеристики

Најдобри понуди