.

.

MT MT08D412 лента за маскирање, сет од 8 парчиња, школка за желки и шема на вентил

MT MT08D412 лента за маскирање, сет од 8 парчиња, школка за желки и шема на вентил

DEN 344.96

Количина на стоки
Тековен

Земја на потекло : Јапонија Големина на лента : 0,6 инчи (15 мм) x 32. Земја на потекло : Јапонија. Големина на лента : 0,6 инчи (15 мм) x 32. Ова е сет од 8 ролни лента за маскирање со иста шема. Маскирање лента со шема што вклучува шема на школка за желка.

Други карактеристики

Најдобри понуди