.

.

Андонгнивел Женски Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави Едноставен Пуловер Истегнете Ја Формалната Секојдневна Блуза За Кошули

Андонгнивел Женски Кошули Со Копчиња Со Долги Ракави Едноставен Пуловер Истегнете Ја Формалната Секојдневна Блуза За Кошули

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Затворање на копчето КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазен, мек, удобен и привлечен. Костум за девојки, жени при излегување, забава, работа и сите секојдневни прилики. УДОБНО : Изработено од Мека Ткаенина, Мазна Ткаенина, Дише,Еластична, Издржлива, Про-Кожа и Лесна, Го Олеснуваат Целосното И Многу Удобно За Носење. КОЛОКАЦИЈА : секојдневно носење.Лесно се совпаѓа со фармерки, панталони, хеланки и шорцеви и високи потпетици во секојдневниот живот. ПРИЛИКА : Канцелариска Работа, Струки,Забава, Патување, Дом, Плажа, Одмор. Погоден за Ладна Летна, Пролетна, Есенска И Зимска Сезона. Тоа е супер Мека И Дише Блуза. Прилично секојдневен врв. ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големини, ве молиме изберете ја вашата соодветна големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, слободно контактирајте не преку е-пошта.Фала! Имајте убав ден!. Затворање на копчето. КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазен, мек, удобен и привлечен. Костум за девојки, жени при излегување, забава, работа и сите секојдневни прилики. УДОБНО : Изработено од Мека Ткаенина, Мазна Ткаенина, Дише,Еластична, Издржлива, Про-Кожа и Лесна, Го Олеснуваат Целосното И Многу Удобно За Носење. КОЛОКАЦИЈА : секојдневно носење.Лесно се совпаѓа со фармерки, панталони, хеланки и шорцеви и високи потпетици во секојдневниот живот. ПРИЛИКА : Канцелариска Работа, Струки,Забава, Патување, Дом, Плажа, Одмор. Погоден за Ладна Летна, Пролетна, Есенска И Зимска Сезона. Тоа е супер Мека И Дише Блуза. Прилично секојдневен врв.

Други карактеристики

Најдобри понуди