.

.

Модна загатка Плик Нараквица Спојка Вкрстена Торба Со Ремен За Синџир

Модна загатка Плик Нараквица Спојка Вкрстена Торба Со Ремен За Синџир

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Вештачка Кожа 9" (Л) х 6" (Ж) х 1" (Г). Затворање на патент со магнетна предвремена размавта. Вештачка кожа и златен тон хардвер. Ремен за ланец со 23,5" капка и 8" долг ремен за зглоб. 2 отворени џебови, 1 џеб со патент и 3 слотови за картички внатре.

Други карактеристики

Најдобри понуди