.

.

Руиве Женски Удобни Секојдневни Пижами Панталони Се Протегаат Цветни Печатени Врвки Палацо Дневни Панталони Широки Хулахопки За Нозе Хеланки

Руиве Женски Удобни Секојдневни Пижами Панталони Се Протегаат Цветни Печатени Врвки Палацо Дневни Панталони Широки Хулахопки За

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Затворање на врвка. ОМИЛЕН ПРИНТ : Секој пар хеланки се мазни, еластични, удобни, дишат, меки и издржливи. ТКАЕНИНА ЗА ИСТЕГНУВАЊЕ : Овозможува максимална удобност и носливост, тие се во согласност со секој ваш потег за да ви дадат слобода на движење без разлика што правите. ОБЛЕКА ЗА ЗАБАВИ : Покажете го вашиот празничен стил со различно печатење за секоја пригода Совршено за носење на забава, клуб, косплеј или како дел од костим За Ноќта на Вештерките. ОДЕТЕ во ТЕРЕТАНА : Еластичните хеланки ќе се протегаат со вашето тело и се одлични за трчање, возење велосипед, јога, пилатес, кревање тегови или кој било друг вид фитнес тренинг. Ве молиме проверете ја табелата со големини во нашите слики за да ја осигурате вашата нарачка, тоа е многу важно, благодарам за вашата помош! Ако има проблеми со квалитетот со нашиот производ, ние ќе ви дадеме целосна 100% гаранција за враќање на парите.

Други карактеристики

Најдобри понуди