.

.

Јученг Извезени Благословени Жени Мажи Прилагодливи Потресени Тато Капи Вера Благодарна Бејзбол Капа

Јученг Извезени Благословени Жени Мажи Прилагодливи Потресени Тато Капи Вера Благодарна Бејзбол Капа

DEN 697.60

Количина на стоки
Тековен

100% памук Затворање на бравата. Миење Раце Само. Дизајн На Везење Трендовски Капа Користи висок квалитет на везот подигната буква" Благословено " лого на предната, благословена инспиративна капа. Прилагодливо Затворање На Метални Токи Прилагодлив ремен назад, можете лесно да се прилагодите за да одговара на вашата глава, една големина најмногу одговара, подобро и за ситни жени ( има дупка што може да го скрие ременот ). Премиум Материјал оваа уникатна капа На Исус тато е исто така направена за Одлична Мазна Текстура и Долготрајна Издржливост,100% Памучен пигмент до, мек, удобен, издржлив и лесен. Мора Да Има Точка! Неструктурирани, шест воздушни вентилирани дупки на врвот, дише; 6 Везени дупки на круната, совршено шиење на визирот, издржливи шевови за секојдневно носење. Многу уникатен подарок за пријателите и семејството, вашата мајка, најдобра пријателка, баба, роденден, празник, Ден на благодарноста, Божиќ, новогодишен подарок.

Други карактеристики

Најдобри понуди