.

.

ВИСЕЈ Беспрекорни Танга За Жени Без Шоу Гаќи Долна Облека Жени Кои Дишат Удобно Мраз Свила Половина Назад Покриеност Гаќи

ВИСЕЈ Беспрекорни Танга За Жени Без Шоу Гаќи Долна Облека Жени Кои Дишат Удобно Мраз Свила Половина Назад Покриеност Гаќи

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

Свила Миење Раце Само. Висококвалитетен Материјал : нашата женска долна облека е изработена од висококвалитетни материјали, вклучувајќи 80% најлон и 20% мешана ткаенина од спандекс и 100% памучна ткаенина во пределот на меѓуножјето, обезбедувајќи ви удобно искуство за носење и дишење. Исклучителен Дизајн : нашата женска долна облека има едноставен и елегантен стил на дизајн кој го истакнува женскиот секси шарм додека одржува минималистички стил, давајќи ви елегантно искуство со носење. Разновидни Бои : нашата женска долна облека нуди разновиден избор на бои, давајќи ви повеќе опции за совпаѓање и сјај со различен шарм секој ден. Табела со големини - постојат пет големини за ваш избор : Големина : Х-Мал (половината : 24,6" / колк : 34,5"); Мал (половината : 26,7" / колк : 36,5"); Среден (половината : 28,7" / колк : 38,5"); Голем (половината : 30,7" / колк : 40,5"); Х-Голем (половината : 32,6" / колк : 42,5"); хх-Голем (половината : 34.

Други карактеристики

Најдобри понуди