.

.

Womenените преголема маица летни обични кратки ракави лабави лабави врвови

Womenените преголема маица летни обични кратки ракави лабави лабави врвови

DEN 399.84

Количина на стоки
Тековен

60% полиестер, 35% рајон, 5% спандекс Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Материјал : 60%полиестер, 35%рајон, 5%спандекс. Со еластичност и чувство меко. Карактеристики : Плус големина, обичен врат на екипажот, валани ракави за дизајнирање-adds убави мали детали за едноставната маичка, обични основни маици. Совршено да се носи во сите сезони. Натпревар : Едноставната основна маичка е совршена да се влече пред или да се остави со фармерки, шорцеви, хеланки, панталони или здолниште за концизен изглед. Исто така, може да ги спари овие обични врвови под јакна во зима. Мора да ги имате женските врвови во вашата гардероба. Очена : Погодно е за секојдневно дневно/ патување/ дома/ одмор/ шопинг/ улица/ забава/ отворено/ клуб за носење. Најдобри подароци за жени. Нега на облека : Машина или миење на рака со ладна вода/висина или суво линијата/без белило/без суво чисто.

Други карактеристики

Најдобри понуди