.

.

Лисица-ТЕХНОЛОШКИ Свилена Шамија За Коса-Шамија За Глава За Жени, Лесна Сатенска Шамија За Завиткување На Косата и Спиење Ноќе, 35 х35

Лисица-ТЕХНОЛОШКИ Свилена Шамија За Коса-Шамија За Глава За Жени, Лесна Сатенска Шамија За Завиткување На Косата и Спиење Ноќе, 35 х35

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Затворање на бравата. Миење Раце Само. ●МЕКА ТКАЕНИНА● : Нашата свилена шамија е изработена од висококвалитетна имитација на свилена ткаенина. Луксузен, елегантен и живописен, со богата палета на бои и отпечатоци. Главата бандана за жени е свилено чувство кое е лесно, мазно и удобно наспроти кожата. `+КАРАКТЕРИСТИКИ : 35 х 35 инчи( 90 х 90 см), квадратна големина, не само што е доволно голема за да ја завиткате косата за да спиете ноќе, туку може да се користи и како бандана во текот на денот. Свилената обвивка за коса за спиење се користи како разновидни украси за истакнување на уникатниот шарм на жените. ●МОДНИ ДОДАТОЦИ● : свилената бандана е совршен додаток за секоја облека. Може широко да се користи како обвивки за глава, лента за глава, ленти за коса, обвивка за вратот, обвивка за раце, обвивка за појас, свилена шамија за коса, обвивка за глава, па дури и убав додаток за прицврстување на чантата. `+ИСКЛУЧИТЕЛЕН ПОДАРОК : Свилена шамија за коса може да се користи за украсување и разубавување на деловни активности, слободно време, свечени, вечерни прилики, а исто така и прекрасен подарок за љубовник, семејство, пријатели На Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година И Денот на Вљубените .

Други карактеристики

Најдобри понуди