.

.

Обични Топли Зимски Цврсти Панталони, Меки Облаци Хеланки Од Руно, Зимски Хеланки За Жени Термички Хеланки Со Висок Струк

Обични Топли Зимски Цврсти Панталони, Меки Облаци Хеланки Од Руно, Зимски Хеланки За Жени Термички Хеланки Со Висок Струк

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

【??Најдобри Подароци За жени / мајка / девојка пријатели/Сопруга - - - - - - Денес Е Најдобриот Избор!!! Се препорачува миење раце или Машинско Перење со ниска температура. Закачете се да се исуши, но не избелувајте. Обични Топли Зимски Цврсти Панталони изгледа како вашите омилени хеланки, но штом ќе го облечете, ќе се чувствувате многу топло и удобно и ќе изгледате потенок!. Модерен И Топол нашите меки облаци руно хеланки се иновативни. Изгледа тенок однадвор,но внатре е полн со топла волна. Тенок и Го Обликува Вашето Тело ова исто така ефикасно ги зацврстува нозете и го израмнува стомакот за потенок изглед. Супер Еластична И Лесна Ова не додава гломазно чувство кога се носи самостојно или под облека што ви овозможува да се движите без ограничувања. Погоден За Многу Прилики Совршено За вашето секојдневно носење. Може да се носи и во редовен ден, во канцеларија, училиште, за секојдневни прилики и стилски настани. Лесно се мие и одржува бидејќи е силен и издржлив. ЗАБЕЛЕШКА ви Благодарам многу за купување на нашите производи. Бидејќи топлите панталони се Со Кинеска големина. Помала од големината НА САД/ЕУ. Ние ќе организираме да испратите една големина нагоре. Кога ќе го добиете пакетот "различна големина", ве молиме не грижете се, прво можете да го пробате. Верувајте во нејзината топлина за да ве направи среќни. Ако имате какви било прашања, можете да не контактирате преку е-пошта во секое време, и ние ќе се справиме со тоа за вас веднаш штом ќе го добиеме. Меки Облаци Хеланки Од Руно, Секојдневни Топли Зимски Цврсти Панталони, Зимски Термални Хеланки За Жени 2023 Обични Топли Зимски Цврсти Панталони, Меки Облаци Хеланки Од Руно За Жени Зимски Меки Облаци Хеланки Од Руно, Секојдневни Топли Зимски Цврсти Панталони, Обложени Хеланки За Жени Зима изгледа како вашите омилени хеланки, но штом ќе го облечете, ќе се чувствувате многу топло и удобно и ќе изгледате потенок! ГОЛЕМИНА Големина : С Половината : 60-65см/23,62-25,59" колк : 78-83см/30,71-32,68" Должина : 94,50 см/37,20" Големина : М Половината : 63-68см/24,80-26,77" Колк : 81-86см/31,89-33,86" Должина : 95см/37,40" големина : л половината : 66-71см/25,98-27,95" колк : 84-89см/33,07-35,04" должина : 95,50 см/37,60" големина : xl половината : 69-74см/27,17-29,13" колк : 87-92см/34,25-36,22" должина : 96см/37,80" големина : ххл половината : 72-77см/28,35-30,31" колк : 90-95см/35,43-37,40" должина : 96,50 см/37,99" детали за производот должина на панталони : Деветти Тип на издание На панталони : слаб тип на затворање : еластични половини на половината : среден струк,висока еластичност на половината : високо истегнување Тип На Панталони : Слаба дебелина : стил во тешка категорија : секојдневна тема : зима,пролет,Material Материјал : памучни мешавини,полиестер,боја на спандекс : црна,сива големина : с, м, л, хл, ххл пакет вклучуваат : 1 Х Меки облаци руно хеланки.

Други карактеристики

Најдобри понуди