.

.

Софе Женска Игра Време Панталони

Софе Женска Игра Време Панталони

DEN 510.88

Количина на стоки
Тековен

95% Полиестер, 5% Спандекс Затворање на врвка. Машинско Перење. Странични Џебови. Покриени патенти. Отпорен на вода. Отпорен на ветер. Спарете го со панталонот за загревање на времето на играта, кој има контрастни бели цевки, странични џебови со заден јарем и покриени патенти. Загрее во стил со Нашата Игра Време Загрее Панталони. Направен од лесна ткаена ткаенина која има истегнување, овој стил е изграден за движење со вас. Покриениот еластичен појас и внатрешната врвка ви овозможуваат да добиете најудобно вклопување. Својствата отпорни на вода и ветер го прават овој совршен панталон за носење во секоја клима или состојба. Покриените патенти на отворот на ногата на панталоните овозможуваат лесно влечење или исклучување преку чевлите. Овие се совршени панталони за носење додека се загревате пред вашата голема игра, до и од теретана или едноставно се релаксирате дома. Спарете ги овие Со Нашата Јакна За Загревање На Времето За Игра за да го комплетирате изгледот!.

Други карактеристики

Најдобри понуди