.

.

Велигденски кошули жени Велигденски јајца зајаци маица симпатична велигденска зајаче V-вратоврска манжетни обични кратки ракави Туника Топ блуза

Велигденски кошули жени Велигденски јајца зајаци маица симпатична велигденска зајаче V-вратоврска манжетни обични кратки ракави Туника Топ

DEN 111.84

Количина на стоки
Тековен

95% полиестер, 5% спандекс Направени во САД и увезени. За испорака : ✈✈✈✈ Експедитирана испорака : 3-7 дена. ✈✈✈✈ Стандарден превоз : 7-15 дена. Во рок од 24 часа испорака. Белешка за големината : Проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Може да се однесувате на нашата сопствена табела со големина на сликата на производот за да го пронајдете најдоброто вклопување. (Голем попуст, купете 2 Добијте 35% попуст, купете 4 Добијте 1 бесплатно !!!). Велигденски кошули за чистење на топли продажби денешните зделки, повлечете го затворањето. Машина / рака миење во ладна вода, висат или линија за да се исуши, не милувајте суво, не бели. Мекиот материјал : Велигденските кошули се изработени од мешавина од памук; Ткаенина за дишење, лесна и издржлива. Комбинацијата на полиестер и спандекс го прави овој врв многу мек, истегнат и удобно. Пријателски за кожата за блиско прилагодување. Ќе останете удобни и релаксација цел ден. Дали сте мама зајаче на некои симпатични мали зајачиња? Оваа симпатична Велигденска кошула за мама е одлична семејна кошула што одговара за да се носи за време на Велигден. Оваа симпатична маичка за велигденски зајаче е исто така одлична за женскиот тим да се носи заедно. Главни карактеристики : Велигденски зајаче зајачко печатење маица за жени и девојки, симпатична зајаче кошула за лице леопард печати за печатење Велигденска маица за подароци, новите графички кратки ракави Велигденски маички врвови, обична лабава кошула блуза, симпатични кошули на Велигден, кошула на Велигденскиот ден, Велигденска кошула За жена, Велигденска кошула за зајаче, среќна велигденска буква печатена графичка графичка зајак, смешни цветни зајаци графички маички. Оваа совршена жена Велигденска кошула сигурно ќе ве натера да се истакнете во толпа! Ова е совршена кошула за девојки да ја носат на Денот на Велигден!. Сите прилики : Барате совршен графички мета за велигденски зајаче? Не гледај понатаму! Нашите графички кошули за зајаци за жени се совршена естетска естетика за Велигден, тренингот, тематска забава, јога, кампување, датира, шопинг, работа, ноќен клуб, излегување, училиште, плажа, одмор на одмор, патувања, забави, спорт. Најдобро за пролет, лето и есен. Совршено ако барате кошула со зајаци, облека од количка, облека Y2 K, облека за ферцер, облека од гоблингор или естетска облека. Обезбедете се : Оваа симпатична новинска форма на врвови за Велигден, Денот на благодарноста или Божиќ, секојдневниот живот, забава или патување. Можете да го спарите овој врв под јакна, лесно да се совпаднете со вашите омилени фармерки, хулахопки, шорцеви, хеланки, здолниште, целокупно, чевли од платно, висока потпетица или чизми за да добиете обичен, но сепак моден изглед. Прекрасен подарок за земјоделец, loversубител на зајаци, ентузијасти во зоолошката градина, сопственици на миленичиња, родител на зајаче, ветеринар, одгледувач, шепотење, најдобар пријател, мајка, мама, мама, ќерка, сестра, тетка, баба, внука и така натаму. Услуга по квалитетна продажба : Ветуваме дека ќе обезбедиме квалитетна услуга по продажбата. Ние го слушаме вашиот глас и прилагодете го секој последен детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе се обидеме да се потрудиме да ве сервисираме.

Други карактеристики

Најдобри понуди