.

.

Womenените со две парчиња се појавуваат на дневникот за лангии со потк -палто на палто и панталони од панталони

Womenените со две парчиња се појавуваат на дневникот за лангии со потк -палто на палто и панталони од панталони

DEN 458.72

Количина на стоки
Тековен

100% полиестер Затворање на копчињата. Материјал за миење. Материјал : полиестер + спандекс. Совршен истегнување, материјал за дишење и мека текстура . Семејни фото -облеки за потбитки, жени со потта, поставуваат 2 парчиња облеки летни панталони виножитни облеки за жени. Повод : Loungewear Совршен избор за секојдневно носење. Погодни се за секојдневно, дневно, дневна, тренингот, на отворено, одмор, дома, истрошено и дневно наоколу, па дури и трчање. Натпревар : Оваа облека постави совршен натпревар со патики, спортски чевли и моден накит за шик и трендовски изглед. Парче облеки за жени 3 парчиња нејасни сетови за жени за жени розови скици за скијање за жени за жени 90 -тина облека за жени салон сетови за жени облека за жени од облека за жени. Loungewear за жени : Дами симпатична резервоар лента 2 жени облеки комплети симпатична летна облека Две шорцеви поставени женски дневни часови кратки вежбања парчиња цветни тренинзи панталони јога носат црвен необичен клуб ромпер активна облека ромаперки дневнички велосипедисти пиџами џогири Women'sенски плетен крст крст маица и панталони за странични сплит пулвер кошули со високи хеланки на половината, искривени одблесови секси две салон со џебови лабави вклопни врвови на резервоарот врвот џемпери за женски патеки за кратки слаби блејзери, појасни за песка, копче за печка, клуб за клубови, s-2xl oolie hoodie. Size Chart : Size : SBust : 90cm/35.43''Waist : 60-70cm/23.56''Hip : 95cm/37.40''Shoulder : 39cm/15.35''Sleeve : 57cm/22.44 ''-Должина : 57cm/22.44 ''-дното-должина : 99cm/38.98 ''-Големина : M-Bust : 94cm/37.01 ''-половината : 65-75cm/25.53 ''-Хип : 100см/39,37 ''-рамо : 40см/15,75 ''-ракав : 58cm/22.

Други карактеристики

Најдобри понуди