.

.

Жените Лето Шупливи Сандали Еднобојни Обични Ѕиркаат-Пети Римски Чевли Низок Врв Плажа Рамни Сандали

Жените Лето Шупливи Сандали Еднобојни Обични Ѕиркаат-Пети Римски Чевли Низок Врв Плажа Рамни Сандали

DEN 199.84

Количина на стоки
Тековен

①СУПЕР УДОБНА Потпора за лак, ефикасно го балансира притисокот, го намалува стресот на стапалата Нашите апостолки за жени даваат целодневна удобност, долготрајна анатомска поддршка за да не ја чувствувате ни земјата. Горните стапала нудат подножја за масажа кои се чувствуваат добро на вашите нозе. Со designedономски дизајниран им дава на нозете крајна удобност и олеснување на болката. ●МЕКИ И ЛЕСНИ САНДАЛИ qultralight, лесни за носење. Изработени ОД Високо-Еластична ЕВА, мека и лесна, нудат пространа и дарежлива кондиција. Тактилниот впечаток за нашите сандали е мек, а дизајнот е совршен одговара на обликот на нозете и ви овозможува да уживате во удобноста на овие влечки по долгиот работен ден. ●ДИЗАЈН ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ●Издржлив надворешен ѓон против лизгање дајте им на нозете добар стисок без лизгање и добра рамнотежа. Нивниот едноставен, но удобен дизајн ги прави совршени апостолки за сите ваши летни активности. Плажа, пешачка патека или само извршување на некои работи, секогаш ќе ги спортувате вашите сандали. ●ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ И ВОДООТПОРНО, едноставно исчистете ги овие чевли со бришење со чиста влажна крпа. Овие сандали за жени се исклучително лесни за чистење и брзо се сушат. Нивната водоотпорна и пловна природа ги прави добра опција во влажни услови. Ги прави крајниот придружник на плажата на сезоната.

Други карактеристики

Најдобри понуди