.

.

Женска Лабава Пуловер Качулка Дуксер Без Ракави Секојдневна Качулка Голем Замав Миди Фустан Со Џеб

Женска Лабава Пуловер Качулка Дуксер Без Ракави Секојдневна Качулка Голем Замав Миди Фустан Со Џеб

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Повлечете го затворањето Карактеристики : дуксери за жени со џеб, миди фустани со еднобојни дуксери, без ракави, миди фустан со пуловер до колена, сплит голем замав, аспиратори со врвки, лабава верзија е погодна за сите типови на тело. Материјал : полиестер+спандекс. Нашите дуксери земаат мека и висококвалитетна ткаенина. Не е премногу густ или премногу тенок, погоден за лето / пролет / aut / зима, студени студени денови или дождливи денови можете да носите подвлакно одоздола, правејќи да се чувствувате многу удобно и топло. Повод : овој миди фустан со качулка е одличен за многу прилики, како училиште, канцеларија, шопинг, клуб, секојдневен, состанок, улица, прошетка, дома, забава во градината, секојдневно носење и други прилики. Махтинг : во комбинација со фармерки, слаби хеланки, чизми над колена, рамни чевли, патики за трендовски дневен изглед, може да одговара на високи потпетици, чизми итн., може да биде лежерен и исто така може да биде секси. Големина : И ДО 3 XL. ве Молиме внимателно проверете ја табелата со лева големина и описите на големината пред да нарачате. Се надевам дека ќе имаат голем шопинг ден!. Повлечете го затворањето. Карактеристики : дуксери за жени со џеб, миди фустани со еднобојни дуксери, без ракави, миди фустан со пуловер до колена, сплит голем замав, аспиратори со врвки, лабава верзија е погодна за сите типови на тело. Материјал : полиестер+спандекс. Нашите дуксери земаат мека и висококвалитетна ткаенина. Не е премногу густ или премногу тенок, погоден за лето / пролет / aut / зима, студени студени денови или дождливи денови можете да носите подвлакно одоздола, правејќи да се чувствувате многу удобно и топло. Повод : овој миди фустан со качулка е одличен за многу прилики, како училиште, канцеларија, шопинг, клуб, секојдневен, состанок, улица, прошетка, дома, забава во градината, секојдневно носење и други прилики. Махтинг : во комбинација со фармерки, слаби хеланки, чизми над колена, рамни чевли, патики за трендовски дневен изглед, може да одговара на високи потпетици, чизми итн., може да биде лежерен и исто така може да биде секси.

Други карактеристики

Најдобри понуди