.

.

Vorspack Јасно Чанта Подарок За Жени Јасна Крстот Торба Симпатична За Спортски Концерт Матурска Партија Присутни

Vorspack Јасно Чанта Подарок За Жени Јасна Крстот Торба Симпатична За Спортски Концерт Матурска Партија Присутни

DEN 271.84

Количина на стоки
Тековен

Квалитетен приспособен ПВЦ : мек и издржлив Отстранлив и прилагодлив синџир. Модерен и практичен. Од суштинско значење за сите видови прилики. Затворање на патент. Не стадионот одобрени : Ако сакате стадион одобрени јасно чанта, ве молиме изберете транспарентен еден. Отстранлив и прилагодлив синџир : металниот синџир од 54,5 инчи може да се прилагоди во должина според вашите потреби. Може да се носи како торба за рамо, чанта за вкрстено тело или да се отстрани како чанта. Исто така, можете да го ставите синџирот на синџирот преку увото двапати за да направите рачка. Пристојна соба : Големина 8,6 х 6 х 2 инчи, совршена за вашите дневни материјали како клучеви, телефон, готовина, кармин, очила за сонце, мал паричник итн. Квалитетен приспособен пвц : пвц со дебелина од 1 мм, подебел и посилен од другите проѕирни чанти од желе на пазарот. Прилагодениот ПВЦ може да остане цврста форма за да ги држи вашите предмети и да остане мек во ладно време, што ќе ви го олесни изборот и поставувањето предмети.

Други карактеристики

Најдобри понуди