.

.

Фовигуо В-Вратот Туника Фустан Дама Со Појас Цветни Лабава Пролет Коктел Краток Ракав Роденден Дише Полиестер

Фовигуо В-Вратот Туника Фустан Дама Со Појас Цветни Лабава Пролет Коктел Краток Ракав Роденден Дише Полиестер

DEN 155.04

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Памук и Полиестер ☂ Увоз : Големината е мала! ве молиме проверете ја табелата со големини на последните слики пред да нарачате!! Барем проверете ја големината на БИСТАТА!!!. ☂ Стил : Уникатен дизајн! класичен и изненадувачки крој! Право за кои сакаат секси, но не откривајќи!. Повлечете го затворањето. ☂ Карактеристики : ретро сечењето совршено ве прави повеќе женствени! совршена должина која е погодна и за стоење и за седење! Овој летен фустан е она што го баравте!. ☂ Колокација : Убава енканто фустан за жени! шик и стилски! совршен за секојдневно или датира носат! Елегантен, секси и симпатична ќе!. ☂ Пакет : 1 * Фустан . Божиќ, Денот На Вљубените, Ноќта на Вештерките, Денот На Благодарноста, роденденски подароци!. Надвор Макси Еднобоен Оглавник Ками Сплит Елегантна Вечерна Забава Формална Маица Со Пруги Вратоврска Екипа Со Џебови Со Копче Надолу Бебешка Кукла Тексас Женски Летен Лежерен Трепет Краток Ракав Вратот На Екипажот Чаден Еластичен Миди Фустан На Половината Женски Фустани Со Плус Големина Чипка Плисирана Со Џебови, Л-4ХЛ Бохо Цветна Обвивка V Возбудува Линиски Појас Течен Макси Ремен Мини Алин Плажа сонце Женски Прерамки Ладни Џебови За Рамо Маица Со Врат Лабава Туника Замав Фустан 2022 Жени. 2021 тексас фустан џемпер маица фустан секси невестински наметки скокач повод фустани кафтан матурска 2021 лето за жени кафтан квинсанера партија носете сари смарагд зелена мини свила линија западни сарафани чеонгсам бохо свадба жолти дами цветни пинафор формални фустани наметки мајка на младоженецот црна свадба бохо топка фустан секси матурска облека традиционална за жени виолетова лизгачка бела ноќ чоли бебе кукла невестата облека плус големина нови макси повик. ноќта на вештерките кунг фу долги ракави маслиново шарени маици нане лента во портокалова музички фестивал sizeп абаја елен големина кејп розова завиткајте памук курта секин мини гингам сите каваи формална свила кожа клуб дводелна забава ноќ курва nightетски 12 годишен алт гот евтини стриптизета симпатична јапонски каваи плус големина харајуку облека пастелни меки култури поштенски ленен костум палацо гингам блејзер животински зајак окултни костими за робови косплеј ѕвезда и месечината хулахопки. ⊹ За нас believe ние веруваме во : Квалитет прво, репутација прво,клиент прво . Ние не само што дизајнираме фустан, туку и дизајнираме мода.

Други карактеристики

Најдобри понуди