.

.

Колумбија Женски Бакар Грб Качулка Јакна

Колумбија Женски Бакар Грб Качулка Јакна

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Полиестер поставата. Затворање на патент. Машинско Перење. ПРИЈАТНА ЗИМСКА ЈАКНА : Зимската Јакна Со Качулка Од Бакарен Грб Колумбија Е кадифен скапоцен камен обложен со руно, завиткан во Нашата школка Од Тафта Од Микротекс ЛАЈТ ВТОРИ. Овој пријатен капут ќе обезбеди удобност и топлина во многу зимски денови, а да не зборуваме за пролет и fall. КРАЈНА УДОБНОСТ : со супер мазна ватирана тафта школка, овој изолиран и руно обложен капут е дизајниран да ве завитка во крајна удобност за време на студените зимски денови. АКТИВНО ВКЛОПУВАЊЕ : модерен крој за активни жени, оваа лесна јакна ќе се чувствува удобно за време на настани и активности на отворено. Должина На Централниот Грб : 26 Инчи. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : вниманието на колумбија кон деталите е она што ја издвојува нашата облека. Користење само најквалитетни материјали и стручна изработка. Дизајниран да биде безгрижна школка од тафта и јакна од руно, онаа во која ќе уживате во сезоните што доаѓаат.

Други карактеристики

Најдобри понуди