.

.

Аџисаи Женски Џогери Панталони Врвка Трчање Спортски Панталони Со Џебови Салон Носат

Аџисаи Женски Џогери Панталони Врвка Трчање Спортски Панталони Со Џебови Салон Носат

DEN 511.68

Количина на стоки
Тековен

75% Најлон, 25% Спандекс Затворање на врвка. Машинско Перење. Инсем : 27,5"; Стилот На Манжетната На Ребрата На Глуждот им дава на овие џогери секојдневен шик изглед. Ослободување од досадни влакна или пилинг со материјал од ткаенина АЏИСАИ Про. Четиринасочна Истегната Непроѕирна Ткаенина за лесно движење во тренингот. Лесната и брза сува ткаенина ја комбинира удобноста на салонот со перформансите на опремата за вежбање. Спортските Панталони АЏИСАИ ќе бидат совршен придружник за вашите утрински трчања и џогирање,патувања во поштата или само лежење низ куќата. Четиринасочна Истегната Непроѕирна Ткаенина за лесно движење во тренингот. Лесната и брза сува ткаенина ја комбинира удобноста на салонот со перформансите на опремата за вежбање.

Други карактеристики

Најдобри понуди