.

.

Уникатни Обетки Со Обетки Од Кристал Симпатична Кошарка Одбојка Бејзбол Фудбал Фудбал Рагби Сјајни Кристални Спортски Обетки За Жени Тинејџери Девојки Играч Спор

Уникатни Обетки Со Обетки Од Кристал Симпатична Кошарка Одбојка Бејзбол Фудбал Фудбал Рагби Сјајни Кристални Спортски Обетки За Жени Тинејџери

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Уникатен Дизајн : Исклучителна Кошарка Одбојка Бејзбол Фудбал Рагби Сјајни Кристални Спортски Обетки Едната страна е различна боја, а другата страна е сребрена, без филц. } Материјал : Изработен од висококвалитетна легура на цинк. Никл слободен, без олово, лесен, издржлив и удобен за долго носење. Фудбал 1,9*1 см кошарка 1,3*1,3 см бејзбол 1,3*1,3 см. Совршен натпревар : можете да ги носите овие едноставни обетки со ништо. Одете со се што е во вашиот плакар, од вашата секојдневна канцелариска облека, до вашата вечерна облека, од вашата секојдневна облека за вежбање, до фармерки и Маица!. Значајни Подароци : Уникатен накит може да се носи секојдневно или како романтичен подарок за себе, љубовник, сопруга, сестра, мајка, тетка, внука, љубовник, девојка или обожаватели. Безгрижна Услуга : сите прашања само слободно не контактираат.Секој проблем со квалитетот, ние целосно ќе ви вратиме или повторно ќе ви испратиме добар. Опис на производот за Halonini Xxx Halonini посветете се на извори и продажба на уникатен и трендовски моден накит и додаток, со безбеден пријателски материјал и стручни техники за завршна обработка, имаме доверба да им обезбедиме на клиентите висококвалитетни производи со фер цени!Секое Парче Што Халонини го продава е рачно проверено за квалитет и ние сме горди што нудиме 100% гаранција за задоволство на клиентите. Секогаш е добредојдено да контактирате со нас секое прашање во секое време.●Одржување на накит : 1) Избегнувајте директен контакт со топлина или изложувајте под сонцето.2) пред туширање, извадете ја додатоците и чувајте ја на безбедно место.

Други карактеристики

Најдобри понуди