.

.

Викиншка Мечка Шепа Приврзок/Рунска Азбука/Один Гунгнир/Нордиска Змија Ѓердан Со Келтски Јазол-- Кој Има Слики Од Нерѓосувачки Челик, Нордиски Скандинавски Ѓердан

Викиншка Мечка Шепа Приврзок/Рунска Азбука/Один Гунгнир/Нордиска Змија Ѓердан Со Келтски Јазол-- Кој Има Слики Од Нерѓосувачки Челик,

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

Мерка : 1 инчи о вкрстен Ланец 16 - 18 Инчи Со Поголема Тежина : 8,4 Грама Материјал : за нерѓосувачки челик. Ланче За заклучување што содржи 1 или 2 од вашите омилени фотографии. Претворете ја омилената слика во вечна меморија. Класичните накит шкафчиња се безвременски, носат две слики од вашиот, BFF, член на семејството, дечко, сопруг или пријател блиску до твоето срце. Косата на најблиските или секој момент што ќе го изберете. Изработени од нерѓосувачки челик со висок сјај полиран финиш приврзок. Оваа средновековна нараквица е совршена галантерија за викиншка забава, ЛАРП, Тинејџери/возрасни Косплеј, Сите Светци Ева, Ноќта на Вештерките, фенси изглед, Козачки костим, костими за раѓање и историски реконструкции. Уникатни Подароци за Жени : Накитот прави одличен подарок за Денот на Мајката, Годишнината, Свадбата, Роденденот, Празникот, Порибувањето, Божиќ, Денот на Вљубените, Подарок За Дипломирање За Сестра, Мајка, Мајка, Баба, Ќерка, Сопруга, Девојка, Тетка, Тетка, Мајка, Баба, Женка, Тинејџерка, Бфф, Најдобра Пријателка или Почестете се. ① Ѓердан Од Шкафче што држи слики. Додадете ги вашите омилени фотографии + Вклучува 18 инчен Кабелски Синџир од Нерѓосувачки челик.

Други карактеристики

Најдобри понуди