.

.

Божиќ Накит Во Собата За Жени Девојки, Денот На Благодарноста Божиќ Празник Накит чокер приврзок Ѓердан Капка Висат Обетки Постави Божиќ Снешко Снегулка Чорап Бож?

Божиќ Накит Во Собата За Жени Девојки, Денот На Благодарноста Божиќ Празник Накит чокер приврзок Ѓердан Капка Висат Обетки Постави

DEN 143.84

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Божиќен Подарок поставете четири парчиња, ѓердани, обетки, прстени, нараквици, е направен од легура, процес на капење масло Прекрасна цртана графика, без никел и без олово, ве молиме слободно носете. Големина : овој комплет За божиќни подароци со четири парчиња, ѓердан, прстен и нараквица се дизајнирани со отвори, кои можат да се прилагодат за да одговараат на различни луѓе. И возрасните и децата можат да ги носат. Деталниот дијаграм за големина е на сликата за вашето гледање. Совршени ПОДАРОЦИ : овој комплет За божиќни подароци од четири дела може да им се даде на роднините и пријателите за време на празниците. Тоа е идеален подарок за дами и девојки, погоден за ќерки, внуки, девојки, вклучувајќи свршеница, мајка, пријатели, соученици и добри пријатели. Совршен за многу прилики, тоа е совршен божиќен подарок. Работите можат да бидат и роденденски подароци, годишнини, забави. Постојат шест стилови за избор.

Други карактеристики

Најдобри понуди