.

.

Мвфус 40-ти/50-ти/60-ти/70-ти/80-ти Роденденски Подароци За Жени Машки Капи, Жени Машки Подароци Идеи Бејзбол Капа

Мвфус 40-ти/50-ти/60-ти/70-ти/80-ти Роденденски Подароци За Жени Машки Капи, Жени Машки Подароци Идеи Бејзбол Капа

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

50% Полиестер, 50% Памук Предвремено затворање. Миење Раце Само. ПОДАРОЦИ ЗА ЖЕНИ МАЖИ 70-ТИ РОДЕНДЕН : Барате уникатен и привлечен подарок за нечиј 70-ти роденден? Размислете за нашата Гроздобер 1953 70-ти Роденден Бејзбол Капа! Совршено е за прослави на 70-ти роденден, подароци на 70-годишнината и други 50-годишни прилики. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : нашата шапка за 70-ти роденден за мажи е изработена од висококвалитетен 50% памук и 50% полиестер, кој е мек, лесен и нежен за кожата. Прилагодливата метална тока на задната страна обезбедува удобно и сигурно вклопување за повеќето големини на главата. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : капите имаат ретро и модерен дизајн со совршени шевови и везови, што ги прави соодветни за секојдневна употреба. Има 6 дупки за вентилација, што ги прави дише и погодни за спортски активности на отворено. ЗАШТИТА ОД СОНЦЕ : Овие смешни гроздобер капи за мажи имаат 6 везени дупки и претходно закривен визир кој обезбедува доволно сенка за да го заштити вашето лице од штетните УВ зраци за време на активности на отворено, како што се патување, пешачење, спорт и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди