.

.

Адидас Од Стела Макартни Женски Екстремни Лигавчиња Хулахопки

Адидас Од Стела Макартни Женски Екстремни Лигавчиња Хулахопки

DEN 1599.20

Количина на стоки
Тековен

Затворање на патент ИЗОЛИРАНИ ХУЛАХОПКИ ЗА ПОКРИВАЊЕ, ТОПЛИНА И ДВИЖЕЊЕ. 86% рециклиран полиестер, 14% еластан. Долги хулахопки за целото тело. Изолација, ВЛАГА-УПРАВУВАЊЕ СО СТУД. Заден џеб со патент. Затворање на патент. ИЗОЛИРАНИ ХУЛАХОПКИ ЗА ПОКРИВАЊЕ, ТОПЛИНА И ДВИЖЕЊЕ. 86% рециклиран полиестер, 14% еластан. Долги хулахопки за целото тело. Изолација, ВЛАГА-УПРАВУВАЊЕ СО СТУД. Заден џеб со патент. Не е важно кое е вашето темпо или зошто одите надвор кога салата ќе биде потопла. Важно е да се појавиш и да се појавиш за себе. Во постудените денови, овие адидас од Стела Макартни хулахопки ја прават таа одлука малку полесна. Кога ќе се лизнете во тесната, растеглива градба, се покривате со дополнителна топлина и поддршка. Ништо не ви пречи на вашата решителност.

Други карактеристики

Најдобри понуди