.

.

Адидас Оригинали Женски Оригинали Трифолија Суперлит 6-Пакет Без Шоу

Адидас Оригинали Женски Оригинали Трифолија Суперлит 6-Пакет Без Шоу

DEN 303.84

Количина на стоки
Тековен

93% Полиестер, 3% Природна Латекс Гума, 2% Спандекс, 2% Најлон Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Супер лесен одговара за удобност. Отстранување на влага за да ги одржите нозете суви од пот. Преголемите логоа на трифолија и 3-ленти плетени во велт му даваат смел изглед на овој пакет. Со задебелен дизајн на трифолија и мини 3-ленти во заварот, ова се совршен секојдневен чорап. изграден во лесна конструкција со меки полиестерски предива, женската трифолија 6-пакувајте без шоу чорапи се задолжителен предмет за дополнување на обувките на сите оригинали.

Други карактеристики

Најдобри понуди