.

.

Зреал Checkbook Корица за Мажи &засилувач; Жените, Премиум Вегетаријанска Кожа Checkbook Носителот Тенок Паричници За Врвот &засилувач; Страна Солза Дупликат Проверки СО Рф?

Зреал Checkbook Корица за Мажи &засилувач; Жените, Премиум Вегетаријанска Кожа Checkbook Носителот Тенок Паричници За Врвот &засилувач;

DEN 175.84

Количина на стоки
Тековен

Изработени од врвна синтетичка кожа Се чувствува меко на допир, изгледа висока класа и е долготраен. Таа располага со врвни и странични проверки на солзи. Димензија : 7" х 3. Тенката и компактна големина е многу корисна и функционална. Елегантниот изглед оди добро со повеќето тимови и е совршен за personal или деловни потреби. 3-те прегради и сопственикот се идеални за чековна книга, регистар за проверка, пенкало, готовина, кредитни картички и многу повеќе. Лесно се чисти со влажна крпа. Премиум Материјал-Изработен од синтетичка кожа од висока класа, која совршено ги реплицира карактеристиките на вистинска кожа како што се текстура, дишење и висока отпорност на триење, висока јачина на кинење, цврстина на истегнување, издржливост на свиткување и супер лесна тежина. Тенок и Компактен-Мери 7,0 € 3,5 € 0,35 инчи, многу добро се вклопува во рацете. Функционална и Внимателна-Доаѓа со 1 слајд слот, 2 прегради и еластична лента за затворање и чувајте ја вашата чекова книшка, регистар за проверка, кредитни картички, готовина и други видови документи за лична идентификација безбедни и организирани.

Други карактеристики

Најдобри понуди