.

.

Биенвену Женски Чорапи Шарени Чорапи Високи Колена Рака Потопли Ракавици Без Прсти

Биенвену Женски Чорапи Шарени Чорапи Високи Колена Рака Потопли Ракавици Без Прсти

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Акрилик Миење Раце Само. Една големина-комплет затоплувачи За Раце и нозе, шарени ракави за раце должина 14", ширина 3", должина на бутовите високи чорапи 9" -10", врв до пета 20,5". Мек Материјал - високи чорапи за колена со Пруги и потопли ракавици со Долги раце се направени од мек и удобен акрилик, кој дише и удобно. Имаат добра еластичност. Шарен живот-поставени височини на бутовите и затоплувачи на рацете, Едноставен, но модерен дизајн ве одржува да изгледате добро. Овој комплет долги плетени ракавици и чорапи без прсти со пруги се погодни за костими за ноќта на вештерките, забавна забава, изведба на косплеј и шоу. Лесно се совпаѓа - овие емо ракавици шарени чорапи се дизајнирани во многу бои, специфични бои за да изберете, што го олеснува спарувањето со другите облеки и ви заштедува многу време во совпаѓање. Совршена Употреба-плетените чорапи високи до бутовите и ракавиците без прсти со пруги се погодни за забави со Костими За Ноќта на Вештерките, перформанси на косплеј, зимски активности на отворено, исто така можете да ги носите кога патувате во зима.

Други карактеристики

Најдобри понуди