.

.

WEESO Секојдневен V Вратот Маици За Жени Мрежа Краток Ракав Облечени Врвови

WEESO Секојдневен V Вратот Маици За Жени Мрежа Краток Ракав Облечени Врвови

DEN 383.84

Количина на стоки
Тековен

Ткаенина : 60% Полиестер,35% вискоза, 5% спандексМека на допир и удобна наспроти кожата. Затворање на копчето. Карактеристики : V маици за вратот за жени,врвови на мрежести ракави, Женски изглед.Внек-пооткривачко секси деколте; мрежест ракав Што Дише-му дава на обична стара маичка пооблечено чувство и во топло лето ќе биде поладно и помалку sweaty.It дава симпатичен изглед!. Големина : ве Молиме проверете ја нашата табела со големини за да ја земете вашата вообичаена големина.Имаме големина S-големина 2 XL. на пример,нормалната големина Е S (Покријте го стомакот), лабава големина За M (Покријте го задникот). "Забелешка : добро Измиени на студ, миење раце или миење машини.Ако мрежестиот ракав е закачен на остри предмети,можеби е скршен или деформиран,во случај да можете да го ставите во вреќа.Но, не треба да се грижите, тоа не е кревка. Зошто Да Не Одберете нас : Ние најмногу се грижиме за вас.

Други карактеристики

Најдобри понуди