.

.

Одмор Одмор Копче Надолу Кардигани За Жени Целосен Памучен Елек Цврста Боја Удобност Крајбрежје Удобно Без Зимски Капут

Одмор Одмор Копче Надолу Кардигани За Жени Целосен Памучен Елек Цврста Боја Удобност Крајбрежје Удобно Без Зимски Капут

DEN 952.00

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Памук и Полиестер ✔ Женските маици изработени од квалитетна ткаенина, која е погодна за кожата, лесна и дише. мека и удобна за вашето летно носење. ✔ Ако барате полабаво вклопување, се препорачува да купите големина 1-2 поголема. Повлечете го затворањето. ✔Женски маици за летни секојдневни, трендовски цветни принтови, блуза со кратки ракави за жени, гроздобер маици со дезен на екипажот, трендовски врвови од туника за носење со вашите омилени хеланки, шорцеви, каприс,панталони,фустан, здолниште. ✔ Обичната блуза е мека и удобна, погодна за лето, секојдневно носење, дневна облека, излегување, состанок, одмор, плажа, забава и сл. женски летни врвови vicетски викторијански бејзбол шарени розови кардигани морнарски шорцеви паѓаат череп ситни пролетни без ракави фенси блузас де вестир деверуши лабави копчиња течни ракави на маица ниско спортско копче за рака надолу завој. мажи блејзери за жени секојдневен бел блејзер мажи зелен блејзер секојдневен блејзер за мажи отворен блејзер секојдневен блејзер за жени сомотски блејзер цветен блејзер жолти блејзери за жени блејзер јакна за жени памучен блејзер блејзер јакни за жени машки блејзер јакна за морнарица блејзер за жени дами блејзери блејзер јакна за мажи обични блејзери за жени морнарица блејзер блејзер со светки сив блејзер девојки блејзер блејзер за девојки бели блејзери за жени ленен блејзер женски кожен блејзер сомотски. надворешна облека машки модни јакни надворешна облека бела надворешна облека менс западни елеци надворешна облека жолта надворешна облека женски надворешна облека женски надворешни јакни женска надворешна облека надворешна облека плус големина надворешна облека долга надворешна облека за жени машки јакни надворешна облека лесни момчиња надворешна облека машка надворешна облека чипка надворешна облека надворешна облека кимоно надворешна облека машка работа елеци надворешна облека сива надворешна облека лесна надворешна облека дами лесна надворешна облека девојки елеци надворешна облека елек.

Други карактеристики

Најдобри понуди