.

.

Solarенски Solar Solar Glide Sold Sold Shoe

Solarенски Solar Solar Glide Sold Sold Shoe

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

100% синтетички текстил Чевли за трчање на жени со стабилно чувство. Редовно вклопување. Мешајте го горниот дел за лесна дишеност и засилување на мидината за реагирачко возење. Овој производ е направен со Prime Green, серија на рециклирани материјали со високи перформанси. Овие чевли за трчање на жени нудат перформанси фокусирани на стабилност за освојување на 5 килограми на маратони. Стабилизирачки мрежи на горниот дел од поттикната амортизирана мида за удобна, поддржана чекори. Контра -потпетица ги заклучува стапалата за безбедно вклопување.

Други карактеристики

Најдобри понуди