.

.

Искушувајте Ме Жени Дводелен Гроздобер Костим За Капење Ретро Халтер Со Висок Струк Бикини Со Дното

Искушувајте Ме Жени Дводелен Гроздобер Костим За Капење Ретро Халтер Со Висок Струк Бикини Со Дното

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

82% Најлон, 18% Спандекс Затворач,Кука, затворање На Ремени. Прилагодлив самоврзан врат на оглавникот со затворач на куката за затворање на грбот, поместен градник за склекови со прилагодливи ремени врвот на бикини обезбедува максимална поддршка. Искушувај ме 2 парче бикини со висок струк има високо исечени нозе и преден панел со плисирани фигури што ги крие несовршеностите што не сакате да ги покажете. Црниот ретро врв со високи половини костими за капење прави да изгледате неверојатно за време на одмор на плажа, базен или меден месец на Хаваи итн. Овој дводелен костим за капење е изработен од висококвалитетен материјал кој е еластичен, мек и удобен. Повеќе големини за да изберете ОД : XXS( 0-0), XS(САД 0-2), S(САД 4-6), M(САД 8-10), L(САД 12-14), XL(САД 16), XXL(САД 18), САД 18 W, САД 20 W, САД 22 W.Ве Молиме погледнете го деталниот водич за мерење на големината за да ја изберете најсоодветната големина.

Други карактеристики

Најдобри понуди