.

.

Фила Женски Најважен Ж / С Топ

Фила Женски Најважен Ж / С Топ

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Бидете храбри и провокативни. Остануваат гроздобер, но никогаш конвенционални. Зрачи со софистицираност и стил без жртвување на перформансите. Инспириран од гроздобер атлетска облека. Ретро изглед, со класични стилови. Трансформацијата на фила во водечки глобален дизајнер на врвна спортска облека е една од континуираната еволуција водена од филозофијата на иновации која лежи во срцето на нивните најуспешни дизајни. Фила уживаше во посебна врска со извонредни спортисти, пионерите обележани исто толку со нескротлива страст како и неспоредливите перформанси. Фила стана бренд што се грижеше и за исклучителниот спортист и за космополитската индивидуа, некогаш свесна за најновите и најхрабрите иновации во модата. Фила користи врвни ткаенини дизајнирани да зрачат со софистицираност на италијанската изработка, притоа овозможувајќи максимална флексибилност и перформанси.

Други карактеристики

Најдобри понуди