.

.

Fernvia Жени Y2k Шпагети Ремени Ками Врвот Секси Без Грб Чипка Елек Лето Излегување Блузи Е-Девојка Улична Облека

Fernvia Жени Y2k Шпагети Ремени Ками Врвот Секси Без Грб Чипка Елек Лето Излегување Блузи Е-Девојка Улична Облека

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер затворање на струкот_ половината. Машинско Перење. Материјал : женски y2k cami crop топ, секси без ракави летни елеци без грб е изработен од висококвалитетен полиестер. Ткаенината е лесна и издржлива, удобни чувства на рацете, дише и отпорна на абење. Дизајн : жени девојки y2k врзи завој камизола, без грб ракави култура camis блузи, лето трендовски Врвка елек врвот ви помага полн со шарм и да стане око-фаќање,е-девојки 2000ankетика резервоарот блузи. Совети за натпревар : : гроздобер девојки од 90-тите летните блузи може да се носат сами со шорцеви, фармерки, карго панталони, здолништа, хеланки, моторџиски шорцеви со патики за мода на улична облека од висока класа. Прилики : Секси и2к ками топ за жени е погоден за многу прилики, како што се клуб, забава, ноќно излегување, одмор, излегување, бар, рејв, состанок, плажа итн. Добар подарок за себе или за вашата втора половина. Големина : летни врвови за ремени за шпагети За С/ М / Л.ве Молиме внимателно проверете ја нашата табела со големини пред да ја купите. Ретро Fairycore Milkmaid Crops за Е-девојки од 90-тите излегуваат во мода. Женски Летни Опремени Врвови Од Камизола Без Ракави V Врат Неправилни Врвови На Биста Врзете Ги Врвовите На Културите Големина(см) Должина : 35 Биста : 74 М Должина : 36 Биста : 78 Л Должина : 37 Биста : 82 Големина(инч) Должина : 13,78 Биста : 29,13 М Должина : 14,17 Биста : 30,71 Л Должина : 14,57 Биста : 32,28 Спецификација : материјал : Должина На Полиестерски Ракав : Тип На Шема Без Ракави : Еднобојна/Цветен Пол : Тип На Женска Ставка : вклучен е пакет Со Врвови : 1 Х Елек Пријателски Совети : 1.

Други карактеристики

Најдобри понуди