.

.

Nokmopo пролетни фустани за жени 2023 обичен моден стил печатен обичен врат долг фустан

Nokmopo пролетни фустани за жени 2023 обичен моден стил печатен обичен врат долг фустан

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Ткаенина - Овој фустан е изработен од 75% полиестер и 25% ткаенина за памучна кожа Лесната ткаенина е мека, а не гледана, истегната ткаенина нуди голема удобност на вашата кожа во цела сезона. Карактеристики : Макси фустан за жени Карактеристики Секси завиткан V врат, краток ракав, опуштено вклопување, плус големина, висока половината, секси, шик, авертиран цветен/ полк точки печатење, целосна должина макси фустан, вистинска силуета за завиткување, асиметрична трим На дното, високо разделување на едната страна, завиткан појас на половината. Овој фустан е лесен и обичен, има еластичен опсег на цвест на половината. Sweet & Culter, мека и привлечна. Материјал за ткаенини : 95% рајон, 5% спандекс. Изработено со висок квалитет на рајон и висок спандекс. Материјалот е лесен, многу проток и воздушен, мек и затегнат. Водич за миење : Рачно/машина миење ладно, суво воздух. Ние ќе се обидеме да се потрудиме да ја ажурираме новата боја, можете да ја додадете во вашата листа на желби за лесно пребарување. Прилики : тоа е перспективно погодно за секојдневно носење, средба на час, плажа, забава, шопинг, датира, вечера, патувања, трчање на грешки, ноќен одмор, роденден, гостин за венчавки, годишнина од хомекција, роденден итн. Може да ја спарите со станови на потпетици или дури Сандали за лето и хеланки, чизми. Совршено да се облекувате со некои додатоци или само да се облечете наоколу како летен фустан. Willе биде убав подарок за Денот на девојка или месечен. Уникатен дизајн : Летни фустани за сонце/ резервоар без ракави со врвен фустан/ фустани за каросерии за жени/ секси секси фустан/ шупнат фустан/ фустани со страничен отвор. Лабава фит фустан има секси V врат, цврста боја, еластично деколте, симпатична ракав на Ruffle Bellвоно секси и обичен, елегантен, мини фустан. Чист ракав и дизајн на швајцарски точки додавајќи чувство на романса и елегантно на летниот фустан. Внимание : Добредојдовте на Nokmopo! Ве молиме, погледнете ја сликата на левата големина пред да ја купите. Бидејќи различни бои на компјутерски приказ се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку различна од горенаведената слика. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Ние ќе ве контактираме што е можно поскоро за да ви обезбедиме подобри решенија. Ви благодарам за вашето разбирање. сина фустан за жени забави фустани со еден рамо, фустани за сонце, фустани за жени 2022 плажа лабава фустан за жени темно зелени фустани Сонце фустани фустани за жени формална црна венчаница забава фустан чај забава, фустан, фустан за жени, црн шифон фустан фустан плус големина женски секси фустан, секси фустан секси фустан Плус големина фустан за жени лето розов подуен фустан плус макси фустан Пофи фустани за жени со краток ракав, фустан, деловно работење, обичен фустан за жени секси макси фустан за жени. birthday party dress brown overall dress short sleeve flowy dress for women womens short dress womens formal dresses for women long dresses for women formal tunic dress plus size new years eve dress vintage style dresses high waisted dresses women's fashion short sleeve homecoming dress plus midi dress dress sweater Туника фустан за жени зелени домашни фустани црвени фустани за жени елегантни светлосни фустани, виолетова фустан, фустан фустан, бохо венчаници за невеста. кафеав фустан жени црн шифон фустан краток ракав корсет фустан црвен секси официјален фустани жени летни фустани виолетова фустан за жени жени цветни макси фустан сатен мини фустан симпатичен коктел фустан кафеав чипка фустан пролетен макси фустани топло зимски фустан женски коктел фустани 2022 црна исмејувачка врата фустанца мајчински фустани фустани мајчински фустани фустанки летни фустани со кратки ракави вечерни фустани за жени елегантни плус големина црвен шарен фустан женски излегуваат фустани женски гроздобер цветен чипка коктел фустан. Црн подуен фустан бохо фустани за жени 2023 20 -ти фустани за жени, плус фустани со големина макси фустани за жени 2022 фустани плус големина жени краток ракав плетен фустан што излегува фустан максикален фустан со кратки ракави фустан, ангажман, ангажирана забава, облечена во летни фустани, летни фустани за жени, летни фустани за жени 2023 Обичен венчаница на плажа, фустан за џин за жени, црна шпагети лента фустан бел макси фустани за жени тексас фустан пролетен формален фустан со џебна забава фустан плус големина.

Други карактеристики

Најдобри понуди