.

.

Женски Фустани Продажба! Надвор Од Рамото Забава Со Светки Вечер Долг Макси Фустан Со Шлиц

Женски Фустани Продажба! Надвор Од Рамото Забава Со Светки Вечер Долг Макси Фустан Со Шлиц

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Секин Само Суво Чисто. Вечерни Фустани За Жени Формални Секси Високи Пресечени ОД Рамото Елегантен Миди Фустан КАРАКТЕРИСТИКИ : Предмет : Женски Секојдневен Елегантен Свечен Надвор Од Рамото Вечерен Стил На Фустан Со Шлиц : Надвор Од Рамото, Висок Шлиц И Тенок Материјал На Половината : Мека, Висока Еластична И Еластична Материјална Сезона : Лето, Пролет, Aut,Зимска Пригода : Дали Секојдневен, Забава, Свадба, Враќање Дома и Какви било Свечени Прилики. СОВРШЕНО НА КОЈА Било ФИГУРА : А. Благодарение На Широкиот Појас На Високиот Отпад, Тој Е Совршен На Секоја Фигура Б. Сите Модни Фустани За Вечерни Забави Надвор Од Рамото Со Мека И Цврста Ткаенина В. Дизајнот Со Висок Шлиц Ве Прави Пошармантен И Модерен Секојдневен Тенок Монтиран Д. Женскиот Секојдневен Фустан Доаѓа Со Ласкави Фигури, Завршен Со Патент За Грб, Фенси Женски Фустан СО Рушена ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите.

Други карактеристики

Најдобри понуди