.

.

Фрагарн Вечерни Фустани За Жени Елегантни, Плус Големина Мода Лабави Жени Печатени Еден Рамо Краток Ракав Долг Фустан

Фрагарн Вечерни Фустани За Жени Елегантни, Плус Големина Мода Лабави Жени Печатени Еден Рамо Краток Ракав Долг Фустан

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Изработени од Лесна И Дише Ткаенина Фит И Одблесок Фустан Со Висока Линија На Половината Совршено Ја Покажува Вашата Добра Фигура! Ова Парче Лесно За Носење Зборува Само За Себе, Стилизирајте Го Едноставно Со Слајдови За Секојдневен И Стилски Изглед! Опуштено, Женствено И Ох-Толку Удобно "Фустанот За Зајдисонце" Ќе Биде Оној За Држење. Произведено ВО САД и Увезено. ТАБЕЛАТА СО Големина НА ТАБЕЛАТА Е туре.Големина : Мали/САД 4-6, Средни/сад 8-10, Големи/САД 12-14, Х-Големи/САД 16-18, ХХ-Големи/САД 18-20. Ве молиме погледнете ја "ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ"подолу внимателно пред да ја купите. (Не Големина Шема). НЕГА за ПЕРЕЊЕ-Миење Раце или машинско перење во ладна вода,без изложеност, без белење. Изработен Од Добар Квалитет, Овој Случаен Цветен Принт Разноврсен Летен Фустан Е Еластичен,Свилен,Мек И Течен,Без Смалување Или Брчки, Измијте На Студ и Закачете Се Да се Исуши.Ве Прегрнува На Целото Вистинско Место, Удобно И Лесно За Носење Дење Или Ноќе. Повод За Носење-Секојдневниот Фустан Со Кратки Ракави Е Погоден За Клуб, Забава, Ноќно Излегување, Одмор, Патување, Шопинг, Вечер, Роденден, Улица, Плажа, Излегување, Спорт, Фестивал, Дневно, Дома И Друга Специјална Пригода, За Шик Ноќен Изглед И Имаат Женски И Стилски Изглед, Совршен За Пролет, Лето. Фустани За Жени 2023 Елегантен Породилен Фустан За Фотосесија Свечени Фустани Фустан За Забави Фустан За Завиткување Здолниште Маица За Жени 2023 Плус Големина Породилна Облека Вестидос Де Женска Облека Симпатична Облека За Жени Фестивалски Облеки За Жени Летни Моливи Здолниште За Жени Долги Фустани Облека За Наставници Свадба На Плажа Фустани За Гости За Жени Слатки Ромпер Женски Фустани Обични Женски Облеки Обичен Лежерен Летен Фустан За Жени Руж Обичниот Макси Фустан За Жени. Роденденски Фустан Миди Фустан Носете За Жени 2023 Фустани За Сонце Жени Летни Лежерни Елегантни Фустани За Жени Свадбен Гостин Долг Секси Фустан За Женски Партиски Клуб Ноќни Фустани За Деверуша За Свадбена Мода За Жени Над 70 Фустани За Обликување За Жени Нови Летни Фустани Фустан За Одмор Фустани За Жени Фустани Со Пердуви Мода За Жени Над 70 Фустани Од Тул За Жени Светкаво Ромпер Црвен Флапер Фустан Розов Кардиган За Жени Женски Секси Фустани Без Ракави Вратот Страна Пресече Краток Бел Фустан. Коктел Фустани За Жени Вечерна Забава Лелеави Фустани За Жени Макси Фустан За Жени Макси Фустан Попилуш Обликувач Фустан Вечерна Наметка Фустан За Жени Фустан Од Тантела За Жени Пролетна Мода 2023 Женски Облеки Фустан Со Надуени Ракави Долги Здолништа Фустан За Забави За Жени Фустани Со Флапер 1920-Ти Семејни Соодветни Облеки Фустани За Деверуша За Венчавки Плус Големина Ромпери За Жени Секси Ромпери Свечено Здолниште Розова Биста Црна Облека За женски партија секси Плус Големина Заврши Фустан Бранч Фустани За. Роденденски Фустан Женски Фустани Мајка На Невестата Фустани Завиткајте Фустан Кратки Фустани За Жени Забава Ноќни Венчаници За Гости Гроздобер Фустан За Жени Свилен Фустан За Жени Основи Женска Облека Кажете На Фустанот Сарафани За Жени Секојдневна Облека На Плажа Аеродром За Жени Излегување Облека За Жени Секси Костими За Жени Фустани За Сонце Црн Фустан Завиткајте Здолништа Летен Сарафан Вештерки Фустани За Жени Долги Фустани За Жени Обичен Облак Фустан Породилна Облека за Фустани. Среда Фустан Летни Фустани За Жени Летни Облеки За Жени Венчаница Кратки Фустани Тексас Фустан Ленен Фустан Женски Клуб И Ноќни Фустани Завој Фустан За Жени Гроздобер Фустан За Жени Фустани Надвор Од Рамо За Жени Фустани Со Топка Градинарски Фустани Женски Фустани За Забави За Жени Елегантни Секси Боди За Жени Симпатичен Фустан Женски Ромпери Сатенски Фустан Со Врат За Жени Фустани За Забави За Жени Вечерна Забава Секси Виолетови Фустани За Жени Костим За Тога Жени Сестра Појавување фустани.

Други карактеристики

Најдобри понуди