.

.

Andongnywell женски цврста боја со долга ракав со долга ракав со лесен кошули со лесен кошули со лесен кошула

Andongnywell женски цврста боја со долга ракав со долга ракав со лесен кошули со лесен кошули со лесен кошула

DEN 576.00

Количина на стоки
Тековен

Тексас Затворање на копчињата. Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно. Костум за девојчиња, жени кога излегуваат, забава, работа и сите обични прилики. Совпаѓање : на оваа кошула е многу нежна. Може да се носи со фармерки и здолништа во пролет и лето за да се направи поелегантен. Можете да носите јакна или палто на отворено во есен и зима, што е топло и секојдневно. Стил : Andongnywell врвови економично и широко користен, погоден за повеќето луѓе, се совпаѓа со различна облека, врвовите изгледаат природно и благодатно што ви даваат привлечен шарм. Повод : костум за секојдневно секојдневно носење. Добро оди со тексас фармерки, панталони за нозе итн., И мека ткаенина за дишење го прават совршено да се носи во пролет, лето, есен и зима. Големина : Ве молиме, внимателно повикајте се на табелата со големина на последната слика или опис на производот пред да поставите нарачки, ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања или проблеми, ние ќе дадеме се од себе за да решиме какви било проблеми за вас. Затворање на копчињата. Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно. Костум за девојчиња, жени кога излегуваат, забава, работа и сите обични прилики. Совпаѓање : на оваа кошула е многу нежна. Може да се носи со фармерки и здолништа во пролет и лето за да се направи поелегантен.

Други карактеристики

Најдобри понуди