.

.

Поттаироки женски случајни блок во боја на култура, врвна јака со долги ракави, маичка за маички

Поттаироки женски случајни блок во боја на култура, врвна јака со долги ракави, маичка за маички

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

65% полиестер, 35% мека ткаенина Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Материјал : Мека ткаенина, ткаенина има малку истегнување, мека и мазна. Долг ракав, јака за контраст, обичен и модерен џемпер за влечење на рамо на рамо. Sweetshirt Sweatshirt е совршена за да се спарите со омилените фармерки, панталони, шорцеви или здолниште. Погодно за секојдневниот живот, училиште, на отворено, одмор, излегување и секојдневно. Погледнете го мерењето на големината на сликата пред да нарачате.

Други карактеристики

Најдобри понуди