.

.

5 парчиња CV CV -прицврстувачи за низок профил со низок профил 3 или 74,5 мм не'рѓосувачки челик

5 парчиња CV CV -прицврстувачи за низок профил со низок профил 3 или 74,5 мм не'рѓосувачки челик

DEN 268.48

Количина на стоки
Тековен

1 Направено од не'рѓосувачки челик опсег UNS S30400. Нежните внатрешни обем за униформа заптивка од 360 степени. Може да се користи на CV чизми, управувач на решетката на ATV, UTV и повеќе апликации. Без уво и лесно инсталирано и еднократно. Стил на подигање : Тие можат постојано да бидат отворени и затворени. Дијаметар по испорака : 78. Номинално затворено : 3 "или 74,5 мм. Ширина на опсегот и дебелина : 7mmx0. Торба Количина : 5 компјутери.

Други карактеристики

Најдобри понуди